Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

درباره ما

بازدید: 768

دکتر رقیه جلیلی در سال 1371 با قبولی در کنکور سراسری، وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه شدند و در شهریور ماه 1378 فارغ التحصیل شدند. بعد از گذراندن تعهدات قانونی و طبابت در شهرهای مرزی، در آزمون تخصصی سال 84 در رشته جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران قبول شده و دوره تخصصی را در بیمارستان رسول اکرم و بیمارستان فیروزگر سپری کرده و در سال 88 فارق التحصیل شدند.
ایشان بعد از فارق التحصیلی از همان ابتدا در کنار تعهدات قانونی و انجام عمل های جراحی اورژانسی و درمانی، در زمینه عمل های زیبایی نیز فعالیت های فراوانی داشتند .بعد از اتمام تعهدات قانونی مدتی در زمینه بیماری های ناحیه مقعد، پستان و عمل های زیبایی فعالیت داشتند .با توجه به علاقه وافر به جراحی پستان در سال 96 در رشته فوق تخصصی جراحی پستان در دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول و در کنار برترین اساتید کشور این دوره تحصیلی را با موفقیت به اتمام رسانده اند .
خانم دکتر جلیلی در حال حاضر با توجه به تجارت عالی که در زمینه جراحی پستان دارند به فعالیت مشاوره و انجام عمل های جراحی درمانی (سرطان سینه و توده خوش خیم) و همچنین عمل های جراحی زیبایی پستان و سایر عمل های زیبایی فعالیت دارند.
خانم دکتر جلیلی سالهاست در مطب شخصی واقع درر خیابان سیدجمال اسدآبادی (یوسف آباد) نیش خیابان 56 به طبابت مشغول می باشند.

خوش آمدید

آمار

  • بازدید امروز: 18
  • بازدید دیروز: 12
  • بازدید کل: 38128نیمکت سایت آموزشی ایران قدرت گرفته از سایت نیمکت - شما هم سایت خودتان را بسازید